Apie Širvintas

Daugybė žmonių šiomis dienomis savo atostogoms būna linkę keliauti į įvairias užsienio šalis, tačiau tokiais atvejais yra pamirštama, kad mes gyvename labai gražioje šalyje, kurioje yra daugybė įstabių ir kvapą gniaužiančių vietų. Trumpiau tariant, tikrai nėra būtina vykti tūkstančių kilometrų vien tam, kad galėtumėte pailsėti. Atostogauti ne ką mažiau efektyviai, turiningai ir smagiai galima ir Lietuvoje. Puikus to pavyzdys yra Širvintos – vos penkiasdešimt kilometrų nutolęs nuo mūsų šalies sostinės Vilniaus.

Širvintų rajone yra net 28 ežerai ir septyni tvenkiniai. Be to, per Širvintas teka Neris, Širvinta ir Musė. Tai yra nuostabus kraštas, kuriame galima labai ramiai pailsėti ir atsigauti nuo didelio ir seniai pabodusio miesto šurmulio. Be abejo, jei jūs niekuomet iki šiol nesidomėjote Lietuvoje esančiomis lankytinomis turistinėmis vietomis, turbūt ir šią akimirką savęs klausiate, tai ką gi būtų galima pamatyti Širvintose? Tačiau vietų yra daugybė.

Turistai į Širvintų rajoną neretai atkeliauja dėl Kernavės piliakalnių, juos taip pat sudomina ir pagonių kultūra, įvairūs draustiniai, tokie kaip Alionių, Širvintos, Budelių ir kt. Čia yra daugybė gamtos draustinių ir pažintinių takų, įvairiausių dvarų ir gražių architektūrinių statinių. Be to, turbūt ne kartą esate girdėję ir apie Šešuolėlių dvarą? Jei taip, tuomet lankydamiesi Širvintose, galėsite aplankyti ir jį. Žinoma, tai tikrai nėra vienintelės vietos, kurias galėtumėte aplankyti nuvykę į Širvintas, todėl jei jūs vis dėlto svarstote tarp galimybės vykti į užsienio šalį ir galimybės aplankyti įvairias gražias Lietuvos vietas, galite būti tikri, kad pastarasis pasirinkimas būtų kur kas efektyvesnis.

Tuo tarpu, jei nežinote, kur galėtumėte apsistoti nuvykę į Širvintas, visuomet galite pasinaudoti internetu. Kadangi tai yra Lietuvos dalis, kurią jau seniai yra pamėgę daugybė turistų, jums neturėtų būti sudėtinga surasti viešbučius, kurie atitiktų jūsų lūkesčius. Kaip jau supratote, visus šiuos klausimus jūs galite išspręsti internetu. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie lankytinų vietų sąrašo sudarymą bei būsimo kelionės maršruto numatymą.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*