Greitos paskolos Širvintų gyventojams? Apsimoka ar ne?

Turbūt gyvendami Širvintuose ne vieną kartą esate girdėję aplinkinius teigiant, kad šiandien yra teikiami kreditai per 15 minučių. Čia kalbos sklinda labai greitai. Ir nors akivaizdu, kad taip teigdami žmonės hiperbolizuoja, vis dėlto tuo norima pasakyti, kad dėl paskolos internetu šiandien galima kreiptis bet kuriuo metu – tiek dieną, tiek ir naktį ir tikėtis ją gauti per 15 minučių nuo paraiškos užpildyti ir pridavimo internetu momento. Be abejo, dažniausiai kreditoriai paskolas suteikia tik darbo valandomis, todėl jei jūs pateiksite paskolos paraišką vakare ar naktį, atsakymo sulauksite kitą darbo dieną. Bet jei paskolos suma yra nedidelė ir jūs jau esate turėjęs sandorių su kreditoriumi, tuomet gauti kreditą per 15 minučių tampa tikrai įmanoma ir tai nėra tuščias hiperbolizavimas.

Kaip bebūtų, šiuolaikiniai kreditoriai dirba labai operatyviai ir labai greitai įvertina į juos besikreipusių vartotojų mokumą, todėl jums tikrai nereikės jų atsakymo laukti labai ilgą laiką net jei paskolos suma yra didžiulė. Kita vertus, turbūt šią akimirką uždavėte sau vieną klausimą, kuris yra susijęs su jūsų mokumo vertinimu. Ir taip, jūs esate visiškai teisūs – kiekvieni kreditoriai prieš pateikdami atsakymą į juos besikreipusiam vartotojui, įvertina jo mokumą.

Vartotojų mokumo vertinimo metu visuomet atsižvelgiama į žmogaus gaunamas mėnesines pajamas (kurios privalo būti oficialios), darbo stažą, turimus finansinius įsipareigojimus ir jų dydį, asmeninę kredito istoriją, šeimyninę padėtį ir kt. Yra labai daug informacijos, kuri yra svarbi kreditoriams, kurie bando įvertinti savo potencialių klientų mokumą. Dažniausiai tai yra automatizuotas procesas, kurį atlieka kreditorių patentuoti algoritmai, nes įvertinti žmogaus finansinę būklę tikrai nėra sudėtinga ir tai nereikalauja didelio mokslo. Būtent dėl šių algoritmų paskolos per 15 minučių yra realybė.

Taigi, jei jūs norite gauti paskolą, galite būti visiškai tikri, kad ją gausite tik tuo atveju, jei jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai ir jūs atitiksite visus kreditorių keliamus reikalavimus. Tuo tarpu, jei reikalavimų neatitiksite, apie paskolos gavimą galėsite pamiršti. O jei paskolą jums visgi bus nuspręsta išduoti, tai tikrai nebus pigiausias kreditas kokį galėtumėte gauti būdami tobulais klientais. Dabartinė kreditų rinka yra labai griežtai kontroliuojama ir prižiūrima atitinkamų valstybinių institucijų, todėl nei vienas kreditorius negali pažeisti įstatymų ir nusižengti taikomoms labai griežtoms taisyklėms.

Ką visa tai reiškia širvintiškiams? Nors Širvintų miestelis yra mažas ir jame gyvena ne tiek jau ir daug gyventojų, greitą paskolą per 15 minučių yra įmanoma gauti ir jiems. Nes kaip ir buvo minėta, kreditoriams nerūpi tokie kriterijai kaip gyvenamoji vieta. Tai yra nesvarbus kriterijus vertinant ar žmogui reikėtų išduoti paskolą ar ne. Svarbiausia yra pajamos, kredito istorija ir tokie kriterijai, kurie nėra susiję su tuo ar jūs gyvenate tokiame mažame miestelyje kaip Širvintos ar didmiestyje kaip Vilnius.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*